Toggle menu

Fotowoltaika dla firm

Odciąż swoje przedsiębiorstwo!

Po co obciążać nadmiernie przedsiębiorstwa kosztami energii elektrycznej?

Zacznij korzystać z energii słonecznej i zwiększ rentowność swojego przedsiębiorstwa. Instalacja fotowoltaiczna dla firm to inwestycja, która bardzo szybko się zwraca. Panele słoneczne to nie tylko oszczędność, ale też ekologia, bezpieczeństwo, stabilność i niezależność. Odnawialne źródła energii dla biznesu to dziś Twoja najlepsza decyzja, zaś niebawem staną się one koniecznością.

Prowadzenie przedsiębiorstwa wiąże się z załatwianiem wielu formalności i licznymi kosztami, które są często sporym obciążeniem dla Twojej działalności. Już dziś możesz znacznie ograniczyć jeden z nich, minimalizując opłaty za wykorzystanie prądu, do czego służą panele słoneczne dla firm. Fotowoltaika to rozwiązanie, które da Twojemu przedsiębiorstwu niezależność energetyczną.

Co możesz zyskać?

przechodząc na fotowoltaike.

Korzyści związanych z przejściem na instalację fotowoltaiczną jest wiele, a jedną z najważniejszych jest niezależność energetyczna. Możliwości sieci przesyłowych są coraz mniejsze, a nie wiąże się to z uzyskaniem korzystniejszych opłat. Koszty wykorzystania energii są coraz większe, a kolejne podwyżki objęły użytkowników od początku 2020 roku. Do 2030 roku opłaty mogą się zwiększyć nawet o połowę. Zakładając własną elektrownię słoneczną z naszą pomocą będziecie mogli sami regulować swoje koszty.

Jako firma:

 • Masz możliwość finansowania instalacji fotowoltaicznej leasingiem i zaliczenia go do kosztów prowadzonej działalności. Rozwiązanie to pozwoli zmniejszyć obciążenia podatkowe Twojej firmy. Oszczędności poczynione na energii wyprodukowanej ze słońca będą w dużej mierze spłacać leasing za Ciebie,
 • Możesz korzystać z systemu opustów czyli tzw. net-meteringu dla instalacji o maksymalnej mocy 50 kW. Dzięki niemu energia słoneczna wytworzona przez Twoje przedsiębiorstwo zostanie w pełni spożytkowana na jego potrzeby i nigdy się nie zmarnuje. Jeśli instalacja fotowoltaiczna w Twojej firmie nie będzie okresowo produkować energii, bądź jej produkcja będzie niewystarczająca, firma będzie odbierała z sieci przesyłowej wcześniej wyprodukowane nadwyżki,
 • Posiadając budynek mieszkalny jednorodzinny, wykorzystywany także jako biuro, bądź np.
  sklep możesz również skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej. Dzięki niej pomniejszysz
  swoją podstawę opodatkowania o koszty poniesione na zakup instalacji fotowoltaicznej oraz
  jej montaż. Zyskasz nawet do 53 000 zł. W najbliższym czasie ulga ta ma być rozszerzona
  także bezpośrednio na przedsiębiorstwa.

Ogranicz koszta

Prowadzenie przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi kosztami, które są często znaczącym obciążeniem dla Twojej działalności. Już dziś możesz znacznie ograniczyć jeden z nich, minimalizując opłaty za wykorzystanie prądu, do czego służą panele fotowoltaiczne dla firm. Podwyżki cen energii elektrycznej będą nieuniknione, dlatego już teraz z naszą pomocą możesz wpłynąć na bilans swojego firmowego biznesu.

Zobacz ile możesz zaoszczędzić!

Masz pytanie? Zadzwoń!

Możesz także napisać maila na: kontakt@sunwise.com.pl

22 370 20 59

SunWise Energy
ul. Bokserska 25
02-690 Warszawa
woj. mazowieckiea
tel: +48 509 976 132
e-mail: biuro@sunwise.com.pl

Copyright © SunWise energy 2019